Για άλλη μια χρονιά συμμετέχει το σχολείο μας στο πρόγραμμα Make a wish – Κάνε-μια-ευχή-Ελλάδος. Στόχος μας είναι να δώσουμε πολλή αγάπη και δύναμη στα παιδιά που πάσχουν από πολύ σοβαρές ασθένειες.
![MJ Was First 'Make-a-Wish' In Wisconsin | Michael Jackson World Network](https://www.mjworld.net/wp-content/uploads/make-a-wish-star.jpg)
το άγχος με την ελπίδα.
Για άλλη μια χρονιά συμμετέχει το σχολείο μας στο πρόγραμμα Make a wish – Κάνε-μια-ευχή-Ελλάδος. Στόχος μας είναι να δώσουμε πολλή αγάπη και δύναμη στα παιδιά που πάσχουν από πολύ σοβαρές ασθένειες.